Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozhodnutí veřejného ochránce práv

Veřejný ochránce práv JUDr. Pavel Varvařovský vydal dne 20. března 2012 rozhodnutí o ukončení záležitosti podnětu manž. Rakoušových uplatněného proti Městskému úřadu Turnov při posuzování průběhu stavby "Rekonstrukce povrchu místní komunikace ulice Zborovská, Turnov."

Veřejný ochránce práv JUDr. Pavel Varvařovský vydal dne 20. března 2012 rozhodnutí o ukončení záležitosti podnětu manž. Rakoušových uplatněného proti Městskému úřadu Turnov při posuzování průběhu stavby "Rekonstrukce povrchu místní komunikace ulice Zborovská, Turnov.

Pan JUDr. Varvařovský dospěl k závěru, že se Městský úřad Turnov jako příslušný stavební úřad a současně speciální stavební úřad nedopustil v daném případě pochybení, která by vyžadovala opatření z jeho strany.

Ing. Miroslav Šmiraus, tajemník MěÚ Turnov

Vytvořeno 27.3.2012 | přečteno 909x | Richard Mochal
load