Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Provoz městského úřadu bude omezen

Turnovská radnice, autor: Kateřina Doubravová

Městský úřad Turnov sděluje občanům, že jeho činnost bude v průběhu měsíce dubna a na začátku května 2014 omezena.


V pátek dne 18. dubna 2014 nebude možné z důvodu přerušení dodávky elektrické energie vyřizovat úřední záležitosti v budovách městského úřadu v ulici Antonína Dvořáka i Skálova. V pátek 25. dubna 2014 bude muset být úřadování v budovách ve Skálově ulici č. 72 a č. 84 ukončeno již v 11:30 hodin z důvodu přerušení dodávky elektrické energie.

V pátek 2. května a 9. května 2014 nebude městský úřad zcela uzavřen, na pracovní schůzky, odborné konzultace nebo pro informace se však budou moci občané dostavit pouze po předchozí ústní či telefonické domluvě a zjištění, zda je příslušný pracovník přítomen.

Děkujeme za pochopení a ubezpečujeme, že Vám příslušné služby poskytneme v jiných než uvedených dnech.


Vytvořeno 9.4.2014 16:41:20 | přečteno 847x | Bc. Radek Drašnar