Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Propagujte Turnov na svých cestách autem

Podložka pod SPZ, autor: Kateřina Doubravová

Město Turnov a region Český ráj můžete propagovat i na svých cestách, a to prostřednictvím nové podložky pod SPZ, kterou vydal odbor dopravy Městského úřadu v Turnově.

Přibližně pět set kusů již rozdali pracovníci odboru dopravy - registru vozidel k novým registračním značkám. Ostatní zájemci si podložku můžou zakoupit za 35,- Kč na informačním středisku RTIC v Turnově.  Šťastnou cestu a hodně ujetých kilometrů bez nehod!

Vytvořeno 23.1.2013 10:09:28 | přečteno 1290x | Kateřina Doubravová
load