Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prohlášení vedení Panochovy nemocnice Turnov, s. r. o.

V současné době MZ a VZP proklamují reformní snahy, které by měly vést k zefektivnění zdravotnictví a to i formou restrikivních opatření, včetně uzavírání akutních lůžek a oddělení. Skutečnost, že v našem regionu VZP otvírá další lůžkové ortopedické oddělení vnímáme z tohoto pohledu rozporuplně.

V současné době  MZ a VZP proklamují reformní snahy, které by měly vést k zefektivnění zdravotnictví a to i formou restrikivních opatření, včetně uzavírání akutních lůžek a oddělení.  Skutečnost, že v našem regionu VZP otvírá další lůžkové ortopedické oddělení vnímáme z tohoto pohledu rozporuplně.

Oddělení ortopedie v Panochově nemocnici Turnov se  dobře etablovalo a v součinnosti s rehabilitačním oddělením letos zajistilo komplexní péči pro více než 200 pacientů s kloubními náhradami. Kvalita péče byla pacienty vysoce ceněna.  Na pracovním jednání zastupitelstva města 31. Října 2011 byl přítomen ředitel Krajské pobočky VZP, který zřízení a činnost ortopedického oddělení Turnovské nemocnice a následnou péči o pacienty na rehabilitačním oddělení vyzdvihl. V souvislosti s výpovídáním smluv o zdravotní péči  a následným uzavíráním nových s platností od roku 2013 současně potvrdil trvalý zájem VZP o nasmlouvání struktury oborů v turnovké nemocnici v nezměněném rozsahu.

Ing. Tomáš Sláma, MSc.
Panochova nemocnice Turnov s.r.o.
28. října 1000
511 01 Turnov
tel.: +420 481 446 100
web :  www.nemtur.cz

Vytvořeno 7.11.2011 | přečteno 1748x | Richard Mochal
load