Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pravý břeh Stebénky prochází úpravou

údolí Stebénky, autor: město Turnov

Odbor správy majetku turnovské radnice informuje, že na konci dubna 2014 začala úprava pravého břehu říčky Stebénky.

 

Úpravy spočívají ve zpevnění cesty na pravém břehu drceným kamenivem a položením geotextilie v délce 467 metrů v úseku od mostku Ve Struhách do Benátek. Práci provádí 1. Jizerskohorská stavební, s.r.o. z Hodkovic nad Mohelkou za 438 tisíc korun s daní z přidané hodnoty. „Práce na úpravě cesty zahájila firma 28. dubna a budou dokončeny nejpozději do konce května,“ uvedla Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku a poděkovala všem za pochopení situace, při níž může docházet k omezení pohybu chodců.


Vytvořeno 5.5.2014 14:22:36 | přečteno 656x | Bc. Radek Drašnar