Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Po lávce to nepůjde

zákaz vstupu, autor: ilustrační obrázek

Odbor správy majetku upozorňuje, že chůze po lávce přes železniční trať směrem z Dolánek k Rohozci  nebude v úterý 29. dubna 2014 možná.


Důvodem uzavření lávky bude její oprava. V případě nepříznivého počasí bude lávka mimo provoz ještě ve středu 30. dubna 2014. Omlouváme se za způsobené potíže a děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 24.4.2014 13:21:14 | přečteno 576x | Bc. Radek Drašnar