Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Platební automat slouží veřejnosti

Skálova č. p. 72

Od středy 10. dubna 2013 slouží veřejnosti v budově městského úřadu ve Skálově ulici č. p. 72 nový platební automat.

Platební automat je určen návštěvníkům živnostenského úřadu a odboru dopravního a slouží k úhradě správních a místních poplatků a pokut. Zařízení tak výrazně zjednoduší vedení pokladní agendy na městském úřadu a urychlí finanční operace. To se ukázalo již během prvních tří dnů provozu, kdy bylo zaznamenáno 125 platebních transakcí. Manipulace s platebním automatem není třeba se obávat. Po příchodu na úřad se občanovi dostane od úředníka informací o výši poplatku a poučení o zaplacení. Během vyřizování záležitosti občan provede úhradu poplatku v automatu, který je umístěn ve vstupní chodbě budovy. Po zaplacení automat vydá dvě stvrzenky. Jedna je určena jako doklad o zaplacení pro úředníka, druhá občanovi.  Platební automat stál 359 128,- Kč a byl pořízen z prostředků Města Turnova.

platební automat

Foto: R. Drašnar

Vytvořeno 16.4.2013 14:13:25 | přečteno 1118x | Bc. Radek Drašnar