Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Platební automat nabízí širší využití

platební automat, autor: R. Drašnar

Platební automat, který je umístěn v budově městského úřadu ve Skálově ulici č. 72, nabízí nyní více možností využití.


Platební automat sloužil doposud návštěvníkům živnostenského úřadu a odboru dopravního k úhradě správních a místních poplatků. „Nyní je v něm možné nově zaplatit také záležitosti spojené s městskou policií,“ informoval vedoucí odboru dopravního Pavel Vaňátko a upřesnil, že se jedná o úhradu pokut udělených strážníky a na místě nezaplacených a zaplacení poplatků za parkovací karty. „K placení uvedeného je však i nadále možné využívat pokladu finančního odboru v budově turnovské radnice,“ doplnil Vaňátko.

Platební automat je v provozu od dubna roku 2013, stál téměř 360 tisíc korun a byl pořízen z prostředků města Turnova. Přístupný je v pracovních dnech po dobu automatického otevření dveří v budově.


Vytvořeno 25.3.2014 11:59:00 | přečteno 684x | Bc. Radek Drašnar