Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Panochova Nemocnice Turnov - změny v provozu ambulancí

Panochova Nemocnice Turnov, s.r.o. aktuálně informuje

Ambulance akutní péče (dříve lékařská služba 1. pomoci) je určena pro řešení náhlé vzniklých zdravotních obtíží, kde léčebný zásah nesnese odkladu.

Tato ambulance neslouží pro ošetřování úrazů ani náhle vzniklých bolestí břicha. Řešení těchto případů přebírá chirurgická ambulace - 24 hod. denně.

Pracovní doba lékařské pohotovosti pro dospělé

pondělí - pátek

17:00 - 22:00

so, ne, svátky

8:00 - 20:00

Od 1.4.2012 je ukončen provoz ambulance akutní péče pro děti a dorost ve všední dny. Ambulance je otevřena o víkendech a svátcích.

Úrazy a břišní obtíže jsou řešeny na chirurgické ambulanci - 24 hod. denně.

Pracovní doba pohotovosti pro děti a dorost

pondělí - pátek

není v provozu

so, ne, svátky

9:00 - 20:00

Prostřednictvím spojovatelky turnovské nemocnice (tel. číslo: 481 446 111) obdržíte informace o stomatologické a lékárenské pohotovosti v libereckém kraji.

Vytvořeno 29.3.2012 | přečteno 3286x | Richard Mochal
load