Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Odešel Václav Jenšovský

smuteční květina, autor: ilustrační foto (z www.google.cz)

Sdělujeme veřejnosti, že ve středu 3. prosince 2013 ve večerních hodinách zemřel  ve věku 82 let promovaný filozof Václav Jenšovský z Turnova.

Václav Jenšovský byl veřejnosti znám jako dlouholetý předseda občanského sdružení Paměť Českého ráje a Podještědí a šéfredaktor vlastivědného sborníku Od Ještěda k Troskám. Byl také členem zastupitelstva města po dvě funkční období, v letech 1994 - 2002. Čest jeho památce!

Vytvořeno 4.12.2013 16:39:57 | přečteno 1509x | Bc. Radek Drašnar
load