Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Občanský průkaz vydaný na 1. měsíc

V případě ztráty, odcizení, poškození či zničení může obec s rozšířenou působností vydat občanský průkaz na dobu 1 měsíce bez strojově čitelných údajů tzv. "na počkání".

V případě ztráty, odcizení, poškození či zničení může obec s rozšířenou působností vydat občanský průkaz na dobu 1 měsíce bez strojově čitelných údajů.

Více informací naleznete na přiloženém letáku Ministerstva vnitra ČR ikona souboruleták

Vytvořeno 2.7.2008 | přečteno 1483x | Richard Mochal
load