Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nový zákon pro osoby se zdravotním postižením

Upozorňujeme občany, že od 1. 1. 2012 bude platit nový zákon pro osoby se zdravotním postižením, kterým dochází ke změně systému poskytování dávek a k převodu agendy osob se zdravotním postižením na úřady práce.

Upozorňujeme občany, že od 1. 1. 2012 bude platit nový zákon pro osoby se zdravotním postižením, kterým dochází ke změně systému poskytování dávek a k převodu agendy osob se zdravotním postižením na úřady práce.

Podrobnější informace získáte v lednu 2012 na kontaktních místech poboček úřadů práce nebo na odboru sociálních věcí MěÚ Turnov.

Mgr. Hana Kocourová, vedoucí odboru sociálních věcí

____________________________________________________________________________

Sociální reforma 2012 má svůj webový portál

Sociální reforma  – změny 2012, v rámci spuštěné informační kampaně, nabízí informace o všech důleži- tých změnách připravovaných v sociální oblasti na svém novém portálu: http://socialnireforma.mpsv.cz. Na web budou také mj. postupně dodávána krátká videa představující vždy konkrétní změnu v sociálním systému. Stránky jsou koncipovány zejména jako přátelské k uživateli, s důrazem na jednoduchost a srozumitelnost.

Zdroj informace: www.mpsv.cz, odkaz Média a veřejnost

Kateřina Doubravová

Vytvořeno 21.11.2011 | přečteno 1169x | Richard Mochal
load