Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Novinka - policisté na kolech

pcr kola 20014

Policisty v cyklistických dresech a na kolech můžete nově potkat v ulicích Turnova a jeho okolí. Policejní stanice v Turnově obdržela dva bicykly z celkové stovky rozdělovaných. Foto...

Policisty v cyklistických dresech a na kolech můžete nově potkat v ulicích Turnova a jeho okolí. Policejní stanice v Turnově obdržela dva bicykly z celkové stovky rozdělovaných.

(Foto: K. Doubravová)

Vytvořeno 3.5.2012 | přečteno 1117x | Richard Mochal
load