Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Noví občánci Turnova byli přivítáni do života

vítání občánků, autor: Aleš Hégr

Letošní první vítání občánků do života se konalo v sobotu 1. března.


Uvítání nově narozených občanů Turnova do života připravili pracovníci oboru správního z turnovské radnice a uskutečnilo se již tradičně v galerii turnovského muzea Českého ráje. O program se postarali žáci místní základní umělecké školy, které doprovodila i samostatně na piano zahrála Hana Pernicová. Průvodního slova se ujala radní Eva Kordová. Děti obdržely drobné dárky, maminky růži. Na závěr se rodiče podepsali do pamětní knihy a odnesli si domů pamětní list. „Chtěli jsme uvítat všech osmadvacet nově narozených dětí, nakonec účast potvrdilo a přišlo 24 rodičů. Abychom zachovali důstojnost celého obřadu, rozdělili jsme je do dvou skupin,“ informovala pracovnice správního odboru Monika Cilerová.


vítání občánků 1.3.2014

V074

V074

 
V244

V244

 
V003

V003

 
V002

V002

 
V155

V155

 
V056

V056

 
V316

V316

 
V335

V335

 
 
Vytvořeno 7.3.2014 8:55:15 | přečteno 1193x | Bc. Radek Drašnar