Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nová nabídka kontaktu s občany zaznamenala kladný ohlas

V pondělí 1. února mohli turnovští občané již podruhé využít nabídku vedení radnice. Dvě odpolední hodiny byly zcela vyplněny telefonickými rozhovory občanů se starostkou PhDr. Hanou Maierovou. Vzhledem k sněhové kalamitě se aktuální problémy týkaly především odklízení sněhu.

V pondělí 1. února mohli turnovští občané již podruhé využít nabídku vedení radnice. Dvě odpolední hodiny byly zcela vyplněny telefonickými rozhovory občanů se starostkou PhDr. Hanou Maierovou. Vzhledem k sněhové kalamitě se aktuální problémy týkaly především odklízení sněhu. Dle důležitosti a opodstatněnosti byly hned v dalších dnech řešeny.

Byly ale také zaznamenány podněty, kterými se budou pracovníci městského úřadu zabývat v příštích týdnech a pokud se ukáže jednak jejich opodstatněnost a jednak možnost řešení, budou realizovány. Jednalo se například o vymýcení náletových křovin, které stíní veřejné osvětlení v Mašově u hřbitova, špatnou průjezdnost páteřní komunikace od křižovatky na Výšince k Vrchhůře zaviněnou špatně parkujícími automobily, budoucí bytovou výstavbu na Hruštici, kterou se budou zastupitelé opět zabývat na příštím zasedání, a také i o možnosti bezpečného sáňkování menších dětí na sídlišti v Turnově II.

Další termín, kdy bude starostka na telefonní lince je opět první březnové pondělí, tedy 1. 3. v čase 15.00 - 17.00 hod., tel. 481 366 223.

Samozřejmě i nadále platí, že je možné přijít na jednání kdykoli, nejlépe však v předem dohodnutém termínu, napsat, zavolat atd. dle zájmu a potřeb občanů.

Vytvořeno 10.2.2010 | přečteno 952x | Richard Mochal
load