Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Minuta ticha za Václava Havla

V pátek 23. prosince uctili turnovští občané na náměstí Českého ráje minutou ticha památku Václava Havla.

V pátek 23. prosince uctili turnovští občané na náměstí Českého ráje minutou ticha památku Václava Havla. Z balkonu radnice zazněla státní hymna a Modlitba pro Martu v podání Evy Lédlové. Také reprodukovaně píseň "Jednou budem dál" pěveckého sboru Musica Fortuna, kterou zpívali při návštěvě pana Václava Havla v Turnově dne 1. června 1990.

Fotografie z 23. prosince 2011:

m minuta ticha 1495, obrázek se otevře v novém okně

m seifert 1499, obrázek se otevře v novém okně

Kateřina Doubravová

Vytvořeno 24.12.2011 | přečteno 1262x | Richard Mochal
load