Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městskou policii hledejte na jiné adrese

nova budova detail

Od soboty 18. února 2012 sídlí nově Městská policie Turnov ve Skálově ulici čp. 466.

Telefony zůstávají stejné, a to:

1. 481 366 600
2. 481 366 601
3. mobil 723 389 122.

Tísňová linka 156. Zároveň je zachována 24 hodinová stálá služba. 

Nové sídlo Městské policie Turnov naleznou občané ve Skálově ulici čp. 466 (bývalý internát), pokud půjdou Skálovou ulicí od náměstí Českého ráje, tak po levé straně ulice. Naproti budově je Dům na Sboře a vedle sousedí Základní škola Turnov, Skálova 600. Okénko služebny městské policie se nachází na levé straně chodby.

Hlavními důvody, proč se město rozhodlo k tomuto kroku, jsou především:

  • nevyhovující statický stav budovy, který byl negativně ovlivněn instalací stožáru ke krovům pro umístění kamer a při silnějším větru hrozilo poškození krovu a střechy
  • zdraví nevyhovující prostředí pro městské strážníky (neodizolovaný dům a s tím související vlhko a výskyt plísní)
  • nedostačující prostory pro personál.
 Budova čp. 466 je v majetku města a po odstěhování internátu a školní kuchyně byly prostory nevyužívané.  Pro potřeby městské policie se jevily jako vhodná alternativa. Zároveň se jedná o budovu v blízkosti centra města. 

(Foto a text: Kateřina Doubravová)

 
Vytvořeno 22.2.2012 | přečteno 1385x | Richard Mochal
load