Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městská policie zaslouží pochvalu

městská policie

Městská policie Turnov obdržela v těchto dnech dopis od obyvatele Olomouce, v němž děkuje strážníkovi za pomoc.

Z dopisu citujeme: „Mám dceru, která bydlí v Turnově, a ztratil jsem s ní veškeré spojení. Písemné i telefonické. Díky vašemu strážníkovi jsem byl informován o jejím stavu. Neznám jméno tohoto strážníka, ale zachoval se perfektně nejen po stránce profesní, ale hlavně po stránce lidské. Zjistil vše potřebné a zbavil mě všech nejistot a podezření o životě dcery. Proto bych rád touto cestou projevil onomu strážníkovi nejvřelejší dík.“  K tomuto poděkování se připojují také vedoucí představitelé města.

Vytvořeno 13.11.2013 14:32:21 | přečteno 1170x | Bc. Radek Drašnar