Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město vyzve stavební firmy a stavba Maškovky může začít

pohled02

Město Turnov má hotovou projektovou dokumentaci na výstavbu sportovně rekreačního areálu Maškova zahrada a na začátku února 2014 finišuje s přípravou soutěže na dodavatele stavby.

Město chce touto cestou oslovit řadu významných a renomovaných stavebních firem, aby se přihlásily do transparentní soutěže na dodavatele stavby. Ta bude vyhlášena v druhé polovině měsíce února 2014. „Mohlo by se jednat o velmi lukrativní zakázku, protože její předpokládaná cena je 150 miliónů korun bez daně,“ doufá starosta města Tomáš Hocke. Za uvedené peníze by v bývalé Maškově zahradě mělo vyrůst venkovní koupaliště s 25 metrovým a rekreačním bazénem, atrakcemi v podobě tobogánu a skluzavek  a veškerým zázemím. Milovníkům slunečních paprsků poslouží opalovací louky, sportovcům víceúčelové hřiště či hřiště na plážový volejbal. Příznivci  in - line bruslí budou mít k dispozici dráhu okolo celého areálu, děti dětské hřiště. Chybět nebudou objekty občerstvení.  Součástí areálu bude také krytý zimní stadion.  Projekt počítá také s příjezdovými komunikacemi a parkovištěm pro dostatečný počet vozidel. „V červenci letošního roku by měla být stavba zahájena. Když vše dobře půjde, koupaliště bude dokončeno v květnu příštího roku a druhá etapa výstavby zahrnující zimní stadion skončí v říjnu roku 2015,“ informuje Hocke. Objednatelem díla bude MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ TURNOV, s.r.o., která bude následně areál provozovat.

pohled03pohled04pohled05pohled07pohled06pohled01

Vytvořeno 5.2.2014 14:40:54 | přečteno 949x | Bc. Radek Drašnar