Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město vyhlásilo výběrové řízení na dodavatele areálu Maškovy zahrady

pohled03

Zveřejněním ve Věstníku veřejných zakázek a na svých internetových stránkách vyhlásilo město Turnov výběrové řízení na dodavatele stavby sportovně-rekreačního areálu Maškova zahrada.

Stavba zahrnuje výstavbu nového koupaliště se soustavou nerezových bazénů, brouzdališti, skluzavkami a technickým, sociálním a gastronomickým zázemím. Součástí stavby jsou úpravy dalších venkovních ploch včetně výstavby několika sportovních hřišť a skateparku, vybudování nových inženýrských sítí, přístupové komunikace, parkovacích ploch a cyklostezky. Součástí sportovního areálu bude rovněž objekt nového krytého zimního stadionu včetně technologie, zázemí pro sportovce a veřejnost a občerstvení. Předmětem veřejné zakázky s předpokládanou cenou 150 miliónů korun bez daně je i dodávka interiérového vybavení objektů areálu koupaliště a krytého zimního stadionu. Termín pro předložení nabídek je do 7. května 2014. „V červenci letošního roku by měla být stavba zahájena. Když vše dobře půjde, koupaliště bude dokončeno v květnu příštího roku a druhá etapa výstavby zahrnující zimní stadion skončí v říjnu roku 2015,“ informuje starosta města Tomáš Hocke. Věří, že do otevřené soutěže na dodavatele stavby s důrazem na cenu a kvalitu výsledného díla  se přihlásí co největší počet stavebních firem.

Pro případné další podrobné informace je možné obracet se na Petru Pýchovou ze společnosti Compet Consult s.r.o., Liberec,  tel.: 724 365 227, e-mail: petra.pychova@competconsult.cz. Oznámení o zakázce je vyvěšeno na

http://www.vestnikverejnychzakazek.cz/cs/Form/Display/478242.

Vytvořeno 19.2.2014 13:34:52 | přečteno 1345x | Bc. Radek Drašnar