Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Turnov zve na slavnost ke Dni vítězství

pietní akt 7.5.2013, autor: R. Drašnar

Vedoucí představitelé města Turnova zvou obyvatele na slavnost k letošnímu Dni vítězství. Uskuteční se ve středu 7. května ve Skálově ulici.


Hlavním bodem programu slavnosti bude prezentace 31. brigády radiační, chemické a biologické ochrany Armády České republiky. Před budovou Sokolovny předvedou liberečtí chemici v době od 9:00 do 15:00 hodin svoji techniku a vybavení dětem z mateřských škol, žákům základních škol i široké veřejnosti. V pravé poledne zazní u Pomníku padlých státní hymna a začne pietní vzpomínka spojená s kladením věnců. Poté vedoucí představitelé města rozvezou květiny k pomníčkům rozesetým po celém městě i jeho okrajových částech. Ve 13:30 hodin budou před Sokolovnou vyhlášeny výsledky okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů a v 15:00 hodin začne v zadní části letního kina PÁRTY V PARKU – zábavné odpoledne plné hudby, her a zábavy. Její součástí bude Vodní bar společnosti Severočeské vodovody a kanalizace a koncert Big Bandu turnovské ZUŠ. Soubor loutkového a alternativního divadla Čmukaři sehraje pohádku a připraví tvůrčí dílnu s názvem Vyrob si svoji loutku. TJ Turnov nabídne sportovní aktivity pro mládež a představí areál pevných kontrol orientačního běhu v Šetřilovských parcích. Soutěže pro děti a výtvarnou dílnu pro celou rodinu zajistí Centrum pro rodinu Náruč společně se Sokolem. Chybět nebudou balónky a občerstvení. Těšit se můžete na vystoupení mažoretek perliček. V programu si najdou své děti i dospělí. V případě nepříznivého počasí se však slavnost neuskuteční.

Slavnost ke Dni vítězství 2014

Vytvořeno 30.4.2014 10:15:55 - aktualizováno 5.5.2014 9:15:53 | přečteno 857x | Bc. Radek Drašnar