Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Turnov je dobrým hospodářem

peníze

Ačkoliv účetní uzávěrka za rok 2013 bude hotova až za několik týdnů, již na počátku letošního roku je jasné, že město Turnov vloni dobře hospodařilo.

Důkazem je přebytek 17 miliónů korun, kterého se podařilo dosáhnout především větším příjmem daní, než jaký byl původně plánován. Dalších 5,8 miliónů korun zbylo Turnovu na fondech. K nim patří fond bytový, sociální, kulturní a sportovní. Významný je i zůstatek na zvláštním účtu vedeném pro evidenci příjmů od společnosti EKO KOM za třídění odpadu ve výši 5,7 milionu korun.  To jsou však prostředky účelově vázané na výdaje v oblasti ochrany životního prostředí.  Město Turnov by je rádo využilo v roce 2014 na stavbu nové kompostárny na Malém Rohozci.

Vytvořeno 8.1.2014 17:04:33 | přečteno 838x | Bc. Radek Drašnar