Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město snižuje ceny prodávaných nemovitostí

Tázlerova ul. čp. 256, autor: R. Drašnar

Městu Turnov se delší dobu nedaří prodat některé nemovitosti, proto se postupným snižováním cen snaží nalákat kupce.

Jednou z nich je dům čp. 256 v Tázlerově ulici, jehož původní kupní cena 2,4 milionu korun byla upravena na 1,9 milionu a rozhodnutím zastupitelstva z 30. ledna 2014 snížena na současných 1,6 milionu korun.

Dům se nachází v klidné lukrativní lokalitě a je přibližně 500 metrů vzdálen od centra města a hodí se pro trvalé bydlení, jako sídlo společnosti i pro jiné využití. Jde o samostatně volně stojící dvoupodlažní nemovitost, která je částečně podsklepena. Podle dostupných údajů byl dům postaven v roce 1928 jako rodinný, v roce 1957 byl přestavěn na zdravotnické zařízení a sídlilo v něm plicní oddělení. Poslední modernizace se uskutečnila v roce 1979, kdy byly vyměněny rozvody plynu, vody a elektroinstalace a modernizováno vytápění a provedeny klempířské rekonstrukce. V současnosti je dům prázdný, v neudržovaném stavu a vyžaduje rekonstrukci. Zastavěná plocha 621 m2 nabízí dvě sklepní místnosti, v přízemí čtyři místnosti, vstupní chodbu a byt 1+1 se samostatným vchodem ze zadní strany a v prvním podlaží sedm místností s chodbou. K domu patří také zděná kůlna a zahrada o výměře 980 m2.

V případě zájmu o tento dům kontaktujte, prosíme, odbor správy majetku, referentku majetkové správy Růženu Jarošovou na tel: 481 366 317, e-mail: r.jarosova@mu.turnov.cz

Tázlerova ul. čp. 256

Vytvořeno 6.2.2014 11:14:25 | přečteno 845x | Bc. Radek Drašnar