Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město postihlo náledí

Zimní údržba, autor: Technické služby Turnov

Turnov postihlo v pondělí 25. ledna 2016 velké náledí. Upozorňujeme občany, zvláště seniory, aby dbali zvýšené opatrnosti na chodnících a v ulicích města.

„Chodníky a komunikace ošetřujeme solí a drtí. Zem je však zmrzlá a slabý déšť sůl odplavuje, což situaci značně komplikuje,“ říká jednatel Technických služeb Libor Preisler. Také dodal, že posyp bude po celý den probíhat opakovaně.

Věnujte proto zvýšené opatrnosti při této situaci, která má trvat i v úterý. Chodníky a dlažby jsou nebezpečné!

Vytvořeno 25.1.2016 8:05:20 | přečteno 808x | Ing. Klára Preislerová
load