Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Mariánský hřbitov je průchozí

průchod na hřbitov u smuteční síně

Obyvatelé Turnova i jeho návštěvníci bez problémů projdou celým Mariánským hřbitovem. Zpřístupněním od smuteční síně se stal průchozím.

Otevřená mříž u smuteční síně na břehu Stebénky umožňuje nyní přístup do dolní části Mariánského hřbitova, průchod celým areálem a východ z něj hlavní bránou na Mariánské náměstí. Pohyb lidí je pochopitelně možný i opačným směrem. Mariánský hřbitov je průchozí v období od dubna do října denně od 7:00 do 19:00 hodin.

hřbitov - cedulka

Vytvořeno 10.7.2014 13:25:55 | přečteno 2526x | Bc. Radek Drašnar