Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kontaktní místo pro e-aukci energií otevřeno

zástrčka

V budově městského úřadu v ulici Antonína Dvořáka 335 bylo otevřeno kontaktní místo pro občany a drobné živnostníky z Turnova a blízkého okolí, kteří mají zájem o účast v e-aukci elektrické energie a zemního plynu.

Kontaktní místo se nachází v prostoru obřadní síně a je v provozu každé pondělí a středu od 14:00 do 17:00 hodin v termínu od 10. června do 25. července 2013. V tomto období dojde ke sběru podkladů pro e-aukci a uzavírání smluv a 25. srpna by mělo dojít k první elektronické aukci na dodavatele energií. Od 12. září budou na tomtéž kontaktním místě připraveny k podpisu smlouvy s vítězným dodavatelem energií.

Elektronickou aukci energií připravilo město Turnov ve spolupráci se společností eCENTRE a.s. www.ecentre.cz. Kontaktní osobou je pan Jakub Makalous, tel.: 603 297 271, jakub.makalous@ecentre.cz

 e_CENTRE

Vytvořeno 11.6.2013 10:34:28 | přečteno 1115x | Bc. Radek Drašnar