Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Konec výměny řidičských průkazů se blíží

ridicak

Držitelé řidičských průkazů vydaných do 30. 4. 2004 si je musí vyměnit za nové nejpozději do konce letošního roku.

Výměnu řidičských průkazů provádí odbor dopravní na svém pracovišti ve Skálově ulici č. 72 v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 hodin, v úterý, ve čtvrtek a v pátek v době od 8:00 do 12:00 hodin. S sebou je nutné přinést doklad totožnosti, stávající řidičský průkaz a jednu průkazovou fotografii. Výměna bude provedena zcela zdarma. „Protože má úřad vyměnit ještě 1729 řidičských průkazů, lze očekávat dlouhé čekací doby ke konci roku. Doporučuji proto s výměnou neotálet a přijít co nejdříve,“ informoval vedoucí odboru dopravního Pavel Vaňátko.

Vytvořeno 10.10.2013 8:50:35 | přečteno 1262x | Bc. Radek Drašnar