Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Klienti Fokusu budou besedovat se strážníkem

strážník městské policie, autor: R. Drašnar

Odbor sociálních věcí uspořádá pro uživatele služeb občanského sdružení Fokus Turnov besedu se strážníkem městské policie.

Vladimír Hladík z turnovské městské policie bude s klienty hovořit o bezpečnostních rizicích, prevenci nebezpečných jevů, chování na komunikacích a dalších tématech. Beseda se uskuteční v úterý 18. února 2014 od 9:00 hodin v sídle občanského sdružení Fokus Turnov ve Skálově ulici čp. 466.

Vytvořeno 30.1.2014 10:49:34 | přečteno 1656x | Bc. Radek Drašnar