Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

KCT, s.r.o. vyhlašuje obchodní veřejnou soutěž

Kulturní centrum Střelnice Turnov, autor: Kateřina Doubravová

Kulturní centrum Turnov, s.r.o. vyhlašuje ve smyslu zákona č. 513/1991 Sb. obchodní veřejnou soutěž na pronájem a provozování restaurace Střelnice.

Předmětem této obchodní veřejné soutěže je výběr nejvhodnější nabídky na pronájem a provozování restaurace v přízemí KC Střelnice a přiléhajícího baru před kinem Sféra. Prostory budou pronajímány včetně movitého vybavení. Cílem této obchodní veřejné soutěže je výběr takové nabídky, která bude garantovat celoroční každodenní provoz restaurace s garancí dostupnosti obvyklého restauračního sortimentu.

Termín ukončení obchodní veřejné soutěže je 20. dubna 2013 v 15:00 hodin.

Veškeré informace k obchodní veřejné soutěži najdete ikona souboruzde.

Vytvořeno 29.3.2013 10:56:23 | přečteno 1196x | Bc. Radek Drašnar