Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

KCT, s. r. o. vyhlásilo obchodní veřejnou soutěž

Snímek 510

Kulturní centrum Turnov, s. r. o. vyhlašuje ve smyslu zákona č. 513/1991 Sb. a na základě usnesení Rady města Turnova zde 27. 6. 2013 obchodní veřejnou soutěž na uzavření smlouvy o pronájmu nebytových prostor za účelem provozování hostinské činnosti v budově KC Střelnice.

Předmětem soutěže je výzva k podání návrhů na uzavření výše uvedené smlouvy.  Ta se bude vztahovat na pronájem restaurace – kavárny v přízemí, k ní přiléhajícího baru ve foyer před kinem Sféra a baru v 1. poschodí u velkého sálu.  Termín ukončení obchodní veřejné soutěže je 31. července 2013 v 12:00 hodin. Plné znění zadání obchodní veřejné soutěže je ikona souboruzde.

Vytvořeno 8.7.2013 15:02:34 | přečteno 1246x | Bc. Radek Drašnar