Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kapesní miniprůvodce Turnov v srdci Českého ráje

pruvodce

Na 12. ročníku veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2012 byl představen i nový propagační materiál – miniprůvodce s názvem Turnov v srdci Českého ráje.

Na 12. ročníku veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2012 byl představen i nový propagační materiál – miniprůvodce s názvem Turnov v srdci Českého ráje.

V tomto průvodci naleznou návštěvníci Turnova spoustu zajímavých a praktických informací, které jim pomohou lépe se orientovat ve městě a jeho okolí. O miniprůvodce, kterého turista pohodlně strčí do kapsy, byl mezi návštěvníky veletrhu velký zájem.

Miniprůvodce Turnov v srdci Českého ráje je k dostání v české a anglické verzi v Regionálním turistickém informačním centru Turnov.

e.gruberova@info.turnov.cz, tel.: 481 366 257, 737 204 262, RTIC: 481 366 255


Vytvořeno 2.4.2012 | přečteno 932x | Richard Mochal
load