Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

K provozu v Markově ulici v obou směrech chybí jen krůček

Markova ulice, autor: R. Drašnar

Od zahájení dopravního provozu v Markově ulici v obou směrech dělí motoristy už jen krůček.


Pokud příznivé počasí dovolí, bude v pondělí 5. května 2014 v souvislosti se zobousměrněním Markovy ulice provedeno vodorovné dopravní značení. Potřebná změna svislého značení umožní pak následujícího dne obousměrný průjezd uvedenou ulicí.  Také se však změní přednost v jízdě na křižovatkách U Raka a na Výšince u gymnázia. „Žádáme všechny řidiče, aby dbali zvýšené opatrnosti v souvislosti s tímto novým dopravním opatřením,“ nabádá vedoucí odboru dopravního Pavel Vaňátko.  „Od tohoto kroku si slibujeme, že se odlehčí přetíženému centru města v dopravních špičkách,“ říká starosta města Tomáš Hocke a dodává, že teprve čas ukáže, zda alespoň dílčí řešení dopravy ve středu města přinese očekáváné výsledky. V opačném případě by bylo možné vše bez velkých nákladů vrátit do současného stavu.


Vytvořeno 30.4.2014 8:38:20 | přečteno 712x | Bc. Radek Drašnar