Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace pro pořadatele veřejné hudební produkce

Upozorňujeme na vydání obecně závazné vyhlášky o stanovení podmínek pro pořádání veřejné hudební produkce a ochraně nočního klidu (OZV č. 4/2011). Vyhláška se týká zejména jarního a letního období, kdy jsou provozovány kulturní a sportovní akce v exteriéru.

Upozornění na vydání obecně závazné vyhlášky o stanovení podmínek pro pořádání veřejné hudební produkce a ochraně nočního klidu (OZV č. 4/2011).

Nová vyhláška byla schválena zastupitelstvem města s platností od 1.1.2012. Bude se však týkat zejména jarního a letního období, kdy jsou provozovány kulturní a sportovní akce v exteriéru.

Cílem je zabezpečit veřejný pořádek zmírněním obtěžování občanů nepřiměřeným hlukem z veřejných produkcí, a to při zachování rozumnosti úpravy ukládaných povinností. Předmětem vyhlášky je stanovení podmínek pro pořádání veřejných produkcí hudby, a to nejen u akcí pořádaných na veřejných prostranstvích, ale i v místech, kde mohou následky akce veřejný pořádek v obci narušit.

Pořadatel je povinen nejméně 7 dní před konáním akce požádat o výjimku z OZV 4/2011 na odboru školství, kultury a sportu, výjimku uděluje starostka města.

Formuláře žádosti jsou k dispozici na odboru školství, kultury a sportu MěÚ ve Skálově ulici (vedle muzea), na podatelně úřadu nebo na webových stránkách Města – odkaz Městský úřad – odbory – OŠKS – Formuláře.

Jana Zajícová, j.zajicova@mu.turnov.cz, tel. 481 366 756

Vytvořeno 7.3.2012 | přečteno 1138x | Richard Mochal
load