Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace o vydávání nových parkovacích průkazů pro osoby těžce zdravotně postižené

Parkovací průkaz min

Nové parkovací průkazy pro těžce zdravotně postižené občany můžete vyzvednout na odboru sociálních věcí v Turnově i v průběhu roku 2013. Pozor - staré průkazy již od ledna neplatí!

Tímto sdělujeme, že pokud bylo v minulosti k průkazu mimořádných výhod II. nebo III. stupně obecním úřadem s rozšířenou působností vydáno dle ustanovení § 67 zákona č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích ve znění pozdějších předpisů i zvláštní označení pro vozidla pro parkování 01 AA šestimístné číslo, jeho platnost skončila dnem 31. 12. 2012.

Občané mají možnost si na Odboru sociálních věcí Městského úřadu v Turnově vyměnit stávající označení i během roku 2013 za nový. Parkovací průkaz označující vozidlo přepravující osobu těžce zdravotně postiženou (nové označení 07 CC šestimístné číslo).

Pokud budou mít osoby se zdravotním postižením zájem o tuto výměnu, je třeba, aby si s sebou vzaly fotografii o rozměru 35x45 mm odpovídající jejich současné podobě, stávající doklad mimořádných výhod a stávající zvláštní označení pro vozidla pro parkování.

Alena Vyvážilová, odbor sociálních věcí, tel.: 481 366 855, a.vyvazilova@mu.turnov.cz

Parkovací průkaz

Vytvořeno 23.1.2013 9:54:19 | přečteno 1753x | Kateřina Doubravová
load