Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace ke sčítání lidu

Od 26. února do 6. března 2011 budou sčítací komisaři roznášet do schránek letáček se základními informacemi o sčítání lidu a lísteček Informace o kontaktních osobách a místech.

Od 26. února do 6. března 2011 budou sčítací komisaři roznášet do schránek letáček se
základními informacemi o sčítání lidu a lísteček Informace o kontaktních osobách a místech,
kde bude uvedeno
- jméno sčítacího komisaře, který formuláře přinese,
- číslo jeho průkazu,
- termín, kdy do domácnosti přijde předat sčítací formuláře

Čas návštěvy budou volit komisaři nejčastěji v pracovní den v podvečer nebo o víkendu, aby
zastihli rodinu doma.

Pokud vás sčítací komisař nezastihne v avizovaném termínu, vhodí vám do schránky Oznámení o termínu doručení sčítacích formulářů, kde bude opět uvedeno jméno komisaře, číslo průkazu a termín, kdy se dostaví podruhé. Pokud by vám termín nevyhovoval, můžete zavolat na bezplatnou linku 800 87 97 02 a domluvit si jiný čas návštěvy.

Více informací naleznete ikona souboruZDE.

Při Sčítání lidu, domů a bytů 2011 mají sčítané osoby poprvé možnost vyplnit sčítací formuláře v elektronické podobě. Více informací o této možnosti naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 8.3.2011 | přečteno 1046x | Richard Mochal
load