Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

I veřejnost se může podílet na tvorbě důležitého dokumentu

Krajský úřad Liberec

Zástupci města Turnova i široká veřejnost mají možnost podílet se na výsledné podobě Programu rozvoje Libereckého kraje.

Své náměty, podněty a připomínky k připravené pracovní verzi Programu rozvoje Libereckého kraje na období 2014 – 2020 mohou uplatnit obyvatelé Turnova a okolních obcí na veřejném projednání, které se uskuteční ve středu 5. března 2014 od 15:00 hodin v zasedací místnosti č. 2015 na turnovské radnici.

Aktualizace základních strategických dokumentů Libereckého kraje, ke kterýmž patří také Program rozvoje Libereckého kraje, je potřebná v souvislosti s přípravou Evropské unie a jejích členských států na nové plánovací období 2014 – 2020. „Cílem tohoto dokumentu je pro nové plánovací období nastavit opatření a aktivity, které bude kraj v příštím období podporovat a které pomohou řešit problémy a potřeby subjektů z celého kraje,“ uvedla radní pro hospodářský a regionální rozvoj, evropské projekty a rozvoj venkova Ivana Hujerová.

Pracovní verze Programu Libereckého kraje je zveřejněna od 14. 2. 2014 na internetových stránkách Krajského úřadu Libereckého kraje www.kraj-lbc.cz/prlk. Případné dotazy zodpoví RNDr. Ivana Pecháčková na tel. č. 485 226 572, e-mail: ivana.pechackova@kraj-lbc.cz. Podněty a připomínky je možné zasílat na adresu lukas.chmel@kraj-lbc.cz až do 14. března 2014.

Vytvořeno 19.2.2014 8:37:53 | přečteno 1016x | Bc. Radek Drašnar