Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dobrá zpráva pro obyvatele sídliště U Nádraží – stavební úpravy budou pokračovat

Regenerace panelové sídliště U Nádraží v Turnově - II. etapa, autor: Kateřina Doubravová

 ZM schválilo na svém zasedání dne 28. 6. 2012 financování další etapy realizace akce „Regenerace panelového sídliště U nádraží v Turnově – II. etapa“.

Vzhledem k tomu, že městu nebyla na tento rok přidělena dotace od MMR ČR, bude akce financována z vlastních prostředků. Do stavby bude v tomto roce zahrnuta část ul. Kosmonautů od ul. Nádražní po parkoviště u třech věžových domů čp. 1550 – 1552 včetně úpravy parkovacích ploch. Úpravy se budou týkat rekonstrukce komunikací a chodníků, sadových úprav a nového veřejného osvětlení.

Realizací rekonstrukce byla pověřena fy. STRABAG, a.s., Liberec,která vzešla z výběrového řízení.

Předpokládaný termín realizace srpen – listopad 2012. Celkový náklad cca 5 mil. Kč.

Před zahájením uvedené rekonstrukce provede VHS Turnov výměnu kanalizace včetně přípojek v termínu do července 2012.

Josef Kobosil, investice OSM

Vytvořeno 4.7.2012 10:30:30 | přečteno 1303x | Kateřina Doubravová
load