Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Další zjišťovací řízení bylo zahájeno

Odbor životního prostředí oznamuje veřejnosti, že obdržel informaci o zahájení zjišťovacího řízení k návrhu změn Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Severovýchod pro období 2007 – 2013.

Informace přišla z Ministerstva životního prostředí dne 21. srpna 2013. Zjišťovací řízení k Návrhu změn Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Severovýchod pro období 2007 - 2013je zpracované v souladu se zákonem č. 100/2001 Sb. o posuzování vlivů na životní prostředí.

Upozorňujeme, že každý může zaslat Ministerstvu životního prostředí, odboru posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence, své písemné vyjádření k oznámení koncepce do 20 dnů od dne zveřejnění informace o oznámení na úřední desce posledního kraje.

Do dokumentace lze nahlédnout v Informačním systému SEA na internetových stránkách http://portal.cenia.cz/eiasea/view/sea100_koncepce pod kódem záměru MZP157K, kde rovněž naleznete informaci o konkrétním dni zahájení zjišťovacího řízení, který zde bude uveden poté, co bude oznámení zveřejněno na úřední desce posledního dotčeného kraje.

Vytvořeno 27.3.2014 18:03:32 | přečteno 725x | Bc. Radek Drašnar