Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Czech point na podatelně MěÚ

Od 1.4.2009 funguje na podatelně městského úřadu služba Czech Point.

Od 1.4.2009 funguje na podatelně městského úřadu služba Czech Point. Czech POINT umožňuje občanům získat na jednom místě výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, rejstříku trestů a celou řadu dalších ověřených výpisů a služeb.

Více informací o službě Czech POINT získáte na www.czechpoint.cz. Na ostatnich odborech jsou tyto služby poskytovány na jednotlivé agendy tak jako dosud.

Vytvořeno 15.4.2009 | přečteno 2524x | Richard Mochal
load