Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chybná informace o porodnici v Panochově nemocnici Turnov

Dne 2. prosince 2008 v hlavních večerních zprávách na stanici TV NOVA zazněla informace o uzavření porodnice v Panochově nemocnici Turnov.

Dne  2. prosince 2008  v hlavních večerních zprávách  na stanici TV Nova  zazněla informace o údajném kritickém stavu na porodnicích v Libereckém kraji.

Z úst starosty Heřmanic pana Stříbrného potom  zazněla zcela nepravdivá a nepodložená  zpráva, že dojde k uzavření porodnice v Panochově nemocnici Turnov.

Tato zpráva se nezakládá na pravdě a vedení Panochovy nemocnice Turnov, stejně tak jako vlastník PNT, Město Turnov zvažují další kroky proti  panu Stříbrnému a televizní stanici Nova.

Chceme  ujistit veřejnost, že žádné změny v provozu porodnice v Panochově nemocnici Turnov se  nechystají. Porodnicko-novorozenecké oddělení, držitelé titulu „Baby friendly hospital“, známé  svým  rodinným  prostředím a exklusivním apartmánovým typem porodních sálů, bude nadále  poskytovat služby v plné  šíři.

I přes nárůst počtu porodů současné době přijímáme rodičky bez omezení a v případě zájmu  rádi vycházíme  vstříc i maminkám ze vzdálenějších destinací.

MUDr.Martin Hrubý
Náměstek LPP
Panochova nemocnice Turnov

Vytvořeno 3.12.2008 | přečteno 883x | Richard Mochal
load