Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chod úřadu naruší velké stěhování

Nová radnice ve Skálově ulici, autor: Pavel Charousek

Rekonstrukce nové budovy městského úřadu ve Skálově ulici čp. 466 bude do konce listopadu dokončená. Úředníci setrvají zatím na svých místech, na začátku ledna začne stěhování.

Stěhování se dotkne provozu odborů sídlících ve dvou budovách ve Skálově ulici. Konkrétně tedy odboru správního (občanské průkazy, pasy, ověřování, atd.), odboru sociálních věcí, odboru dopravy (registrace vozidel, řidičské průkazy, přestupky, atd.), odboru školství, kultury a sportu a Živnostenského úřadu. Dále také odboru přestupkového řízení, který nyní sídlí v budově České spořitelny.

Provoz všech těchto agend bude zcela přerušen v termínu od 7. do 11. 1. 2019, kdy bude probíhat stěhování, agendy a jejich pracovníci nebudou dostupní ani na emailu ani telefonicky. Od pondělí 14 .1. 2019 zahájí odbory znovu svůj provoz v nové budově.

Nejsložitější na přesun bude odbor správní, kde pracovníci zajišťují vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů. Z tohoto důvodu bude odbor uzavřen již v prvním lednovém týdnu. Vyhotovené doklady si tak musejí lidé vyzvednout do konce roku nebo až po 14. lednu 2019.

Mgr. Zdenka Štrauchová, tisková mluvčí
Ing. Jan Zárybnický, vedoucí odboru vnitřních věcí 

Vytvořeno 19.11.2018 15:12:03 | přečteno 943x | zdenka.strauchova
load