Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chcete přispět na Domov pokojného stáří či Domovy pro matky v tísni?

Charita České republika, autor: Charita Česká republika

Charita Česká republika, resp. Oblastní charita Liberec se na Vás obrací se žádostí o finanční příspěvky. Koho svým dárcovstvím podpoříte? Získané prostředky jsou určené pro Domov pokojného stáří (Domov sv. Vavřince) a Domovy pro matky v tísni (Domov sv. Anny a Domov sv. Moniky), které OCHL provozuje. Více informací o způsobech pomoci naleznete na přiloženém letáku či na webových stránkách www.charitaliberec.cz.

 Charita České republika

Vytvořeno 23.7.2012 13:56:17 | přečteno 1269x | Kateřina Doubravová
load