Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Architekt poradí i v lednu

služby architekta, autor: ilustrační foto (z www.postavmeto.cz)

Stavební úřad v Turnově informuje, že městský architekt ing. arch. Boris Šonský bude veřejnosti k dispozici také v měsíci lednu 2014.

Konzultace a rady bude poskytovat ve středu 8. ledna a ve středu 15. ledna 2014 vždy v době od 10:00 do 14:00 hodin v kanceláři vedoucí stavebního úřadu v budově turnovské radnice.

Vytvořeno 6.1.2014 15:07:25 | přečteno 1001x | Bc. Radek Drašnar