Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zrušení akcí

Synagoga a Valdštejn, autor: RTIC

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a vzhledem k mezinárodnímu složení vystupujících interpretů, kdy slovenští členové nemohou do České republiky přijet, je zrušen koncert "JAK CHUTNÁ HUDBA", který se měl uskutečnit v sobotu 26. 9. 2020 v turnovské synagoze.

Zároveň se na hradě Valdštejně ruší plánovaná akce „Narozeniny vévody Albrechta z Valdštejna“, která měla proběhnout také tuto sobotu.

Synagoga je pro Vás otevřena mino pondělí do konce září od 9:00 do 17:00 hodin, v říjnu je zavřeno a je možná prohlídka po domluvě. V říjnu je hrad Valdštejn otevřen o víkendech od 10:00 do 16:30 hodin. V případě příznivého počasí bude hrad otevřen i v některé všední dny. Aktuální otevření bude uveřejněno na webových stránkách www.hrad-valdstejn.cz a na facebooku.

 Synagoga a Valdštejn

Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch 

Vytvořeno 24.9.2020 10:56:48 | přečteno 572x | Ing. Klára Preislerová
load