Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výstavy k poctě krále Karla IV.

Výstava Pocta Karlu IV., autor: MKAMT

Karel IV. král český a císař Svaté říše římské patří k výjimečným osobnostem českých i světových dějin. Po celý rok 2016 se v České republice koná řada akcí připomínajících jeho 700. výročí narození.

Základní školy i základní umělecká škola z Turnova se ve spolupráci s Městkou knihovnou Antonína Marka Turnov zapojily do celostátních projektů a soutěží s tématikou krále Karla IV.
  • Výstava Král Karel IV.
Výstava nejlepších výtvarných prací na hradě Valdštejně ze soutěže Kde končí svět – Jak je to s králem dětských oddělení knihoven Liberecka.
Výstava potrvá od 14. června do 15. srpna 2016 a uskuteční se na nádvoří hradu Valdštejna.

Výstava Král Karel IV.
  • Výstava Pocta Karlu IV.
Výstava nejlepších prací z celostátního projektu Kde končí svět – Jak je to s králem. Výtvarné práce ZUŠ Turnov Gotická okna a Gotické iniciály, kniha žáků ze ZŠ Žižkova Turnov Povstaňte, přichází král
Výstava potrvá do 31. srpna v galerii Na Radnici, která je v prostorách Městského úřadu Turnov.

Výstava Pocta Karlu IV.
Vytvořeno 4.7.2016 | přečteno 597x | anna.supikova
load