Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vstupenky na kulturní pořady koupíte i v infocentru

Infocentrum

Odbor cestovního ruchu informuje veřejnost, že Regionální turistické informační centrum rozšířilo od října poskytované služby.

Nově je možné v infocentru na náměstí Českého ráje v Turnově koupit v předprodeji vstupenky na vybrané akce pořádané Kulturním centrem Turnov na Střelnici a v Městském divadle. Předprodej vstupenek do kina zůstává i nadále na recepci KC Střelnice.

Vytvořeno 16.10.2013 13:14:15 | přečteno 1166x | Bc. Radek Drašnar