Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úspěch Turnova v soutěži Zlatý erb v Libereckém kraji

zlaty erb

Město Turnov obsadilo 2. místo v krajském kole 11. ročníku soutěže Zlatý erb 2009 - soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

Město Turnov obsadilo 2. místo v krajském kole 11. ročníku soutěže Zlatý erb 2009 - soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí.

Tuto soutěž vyhlásilo Sdružení Zlatý erb ve spolupráci se sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS. Turnov přihlásil své webové stránky poprvé od spuštění nového systému v březnu 2008, takže druhé místo považujeme za velký úspěch.

Tento výsledek je zíroveň oceněním práce a snahy všech, kteří se na tvorbě nového městského webu podíleli. Za první rok existence nových stránek bylo zaznamenáno 176 929 přístupů a prohlédnuto bylo 3 664 620 stránek a podstránek.

Děkujeme za projevený zájem i za hlasy poslané do soutěže a doufáme, že se nám bude dařit prostředí našeho webu nadále doplňovat a vylepšovat.

Jan Zárybnický
vedoucí OVV"

Vytvořeno 13.3.2009 | přečteno 1124x | Richard Mochal
load