Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovský Granátek vyrazil na závěr školního roku do Prahy

Turnovský Granátek v Praze, autor: MKAMT

Čtenářský a literární klub Turnovský Granátek vzal děti ve věku od 6 do 15 let, kteří se každé úterý scházely v dětském oddělení knihovny, na celodenní výlet do Prahy.

Konce školního roku přinesl vyvrcholení činností Turnovského Granátku, který již dlouhodobě pracuje ve volnočasové aktivitě výchovy ke čtenářství a tvůrčím psaní při Městské knihovně Antonína Marka v rámci Zdravého města Turnova a MA21.

Turnovský Granátek v Praze

 Literárně a historicky laděný závěrečný výlet se uskutečnil v úterý 21. června a směřoval také k 700. výročí narození Karla IV. Až ke kořenům Přemyslovců na bájný Vyšehrad se vypravila skupina členů čtenářského klubu a jejich zážitky byly nezapomenutelné. Skvělá mladá průvodkyně provedla děti i místy kam se jen tak někdo nedostane. Tajemstvím opředený Vyšehrad vydal svá svědectví a některá zůstala stále neodhalena. Ale nové poznatky a zajímavosti byly dětem sděleny velmi poutavě a názorně. Navštívily také hroby významných českých osobností a mezi nimi hlavně vloni upravený náhrobek Antonína Marka, zakladatele knihovny a sochaře Josefa Drahoňovského.

Turnovský Granátek v Praze


Vytvořeno 30.6.2016 | přečteno 512x | anna.supikova
load