Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnove, všechno nejlepší!

soutezni prace ZS Zizkova1

Turnove, všechno nejlepší k 740. narozeninám Ti přejí učitelé a žáci ze Žižkovky!

Soutěže k 740. výročí města Turnova na ZŠ Žižkova

Město Turnov má co slavit a rozhodlo se, že si nadělí dárek, který pohladí duši...

My, děti, dárky raději dostáváme, ale tentokrát jsme dávaly. Téma bylo jasné - MĚSTO TURNOV. Tak se malovalo, kreslilo vše, co je pro město tak typické - radnice, sokolovna, náměstí, kostely (Mariánský, Mikulášský...), třeba i naše škola. Technika byla libovolná, stačila jen chuť něco vytvořit.

Slavnostní vyhlášení výtvarné části soutěže se uskutečnilo v sále ZUŠ za doprovodu divadelního vystoupení žižkovského "dramaťáků". Mezi vítězi a oceněnými byli nejen naši žáci, ale také děti z turnovských MŠ, ZŠ, ZUŠ. Výtvarné práce si můžete prohlédnout na turnovském městském úřadu nebo u nás ve škole.

Jiní žáci zase psali povídky, básničky a jejich práce byly poslány do literární části soutěže. Přijďte se podívat do naší knihovny na velmi zdařilý literární almanach věnovaný vzniku města Turnova. Autory jsou žáci 1. a 2. stupně (pod vedením paní učitelky Jany Kepkové), kteří se nebáli pustit uzdu své fantazie... Možná s překvapením zjistíte, že konec básníků v Čechách se nekoná a laskavý humor má u nás pevné kořeny. Bude ještě něco dál? Uvidíme. Inspirace si přichází a odchází, jak se jí zachce...

Pavlína Horníková, ZŠ Žižkova


Související články:

Výsledky výtvarné soutěže Turnov - moje město

Literární soutěž TURNOV - MOJE MĚSTO

Oslavy 740. výročí založení Turnova udělení Ceny obce za rok 2011

Oslavy 740. výročí založení Turnova 

Oznámení na web

Živnosteský úřad - statistika

Živnosteský úřad - statistika

 
Cestování s dětmi - leták, autor: MV OSČ

Cestování s dětmi - leták

 
Snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení, autor: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení

 
Hlášení závad

Hlášení závad

 
Hlášení závad - mapa

Hlášení závad - mapa

 
Rezervace na webu

Rezervace na webu

 
Zasílání údajů pro zaplacení daně z NV, autor: Finanční správa ČR

Zasílání údajů pro zaplacení daně z NV

 
Turnov v mobilu

Turnov v mobilu

 
Turnov v mobilu

Turnov v mobilu

 
QR kód aplikace Turnov v mobilu

QR kód aplikace Turnov v mobilu

 
ML MPSV

ML MPSV

 
ML Déčko Liberec

ML Déčko Liberec

 
ML Člověk v tísni

ML Člověk v tísni

 
Kontakty VM 2022

Kontakty VM 2022

 
Volby 2022 výsledky

Volby 2022 výsledky

 
 
Vytvořeno 4.10.2012 14:29:22 | přečteno 1068x | Kateřina Doubravová
load