Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Synagoga patřila žákům ZUŠ Turnov

Synagoga Turnov, autor: RTIC Turnov

V úterý 21. června proběhl v synagoze závěrečný koncert žáků ZUŠ Turnov.

Zhruba 25 žáků Základní umělecké školy Turnov studující obory dechové nástroje a kytaru ukončili školní rok v turnovské synagoze. Svá díla z oblasti lidové i klasické hudby v podání trubky, kytary, pozounu a flétny představili studenti učitelů Petra Kostky a Jindřicha Bady.

Velmi působivá byla úvodní fanfára a lidové písničky těch nejmenších. Akce byla příjemným zakončením celoroční práce mladých hudebníků i jejich učitelů a měla hojnou návštěvnost. Prostory synagogy s krásnou atmosférou a akustikou se staly "domem shromáždění", což v hebrejštině בית כנסת synagoga znamená.

Koncert ZUŠ v synagoze


Vytvořeno 1.7.2016 | přečteno 732x | anna.supikova
load